1700-707-939  


ניהול בניינים


כל מי שמתגורר בבניין משותף ובעיקר אלו בהם יש עשרות דיירים, יודע כי ניהול ועד הבית בבניין שכזה נועד מראש לכישלון. הדבר דורש טיפול שוטף בצרכי הבניין והתחזוקה שלו מניקיון, דרך גינון ועד החלפת נורה או תיקון מעלית, שלא לדבר על גבייה מוצלחת של דמי וועד הבית כדי שאפשר יהיה לממן כראוי את כל אלו.

ניהול בניינים הפך בשל כל זאת לעיסוק של חברות אחזקה המספקות שירותי ניהול בניינים בעלי דיירים רבים ובעלי צרכי תחזוקה מסודרים ועקביים.


בין השירותים של חברת ניהול בניינים:

גביה של דמי וועד הבית


כל מי שחושב כי הדבר מובן מאליו טעות בידיו. יש לא מעט דיירים בעייתיים שאינם משלמים בזמן או בכלל, יש דירות שכורות עם דיירים מתחלפים המותרים חובות בדמי הוועד ועוד. חברת ניהול בניינים עובדת בצמוד לעורכי דין והוצאה לפועל ומטפלת בכל נושא הגביה בצורה מקצועית ויעילה.


ניהול צוות עובדים


תחזוקה של בניין רב קומות דורשת מצבת עובדים מקצועית שתאפשר לו להיות מתוחזק כראוי. ציוות של מנקה קבועה לבניין לכל ימות השבוע או לימים שסוכם עליהם, הזמנה של שירותי גננות על בסיס קבוע, שירותי אחזקה לבניין של תיקון ידית או מראה שבורה, החלפת מנורות, טיפול בנזילות מים או בעיות חשמל, כל אלו על ידי צוות מקצועי של חברת האחזקה.

כל אלו ועוד נושאים אחרים טופלו משך שנים על ידי ועד הבית שהוא לרוב פנסיונר עם הרבה זמן ומעט כוחות לנהל את הבניין כראוי, שלא לדבר על סכסוכים הנוצרים בין שכנים המרגישים מקופחים או שהטיפול בבניין אינו כראוי. חברת ניהול בניינים מטפלת בכל זאת עניינית ובצורה מקצועית הרבה יותר.

טואול - בניית אתרים באינטרנט